+48 883 640 148 | chops.kalisz@gmail.com

Twój Czas

Fundacja CHOPS / Twój Czas

 

„Siły i wiary w siebie poszukiwałam zawsze gdzieś poza sobą, a one pochodzą z mojego wnętrza. Cały czas są we mnie.” Anna Freud

 

O PROJEKCIE:
Projekt „Twój Czas” jest skierowany do rodziców ciężko chorych dzieci, którzy są z nimi przez 24 godziny każdego dnia swojego i ich życia. Chcemy zapewnić im dostęp do bezpłatnej psychoterapii.

Medycyna nie wynalazła jeszcze lekarstw, które uleczą każde ciało i często nie wiemy jak możemy pomóc. Nie znaczy, że nie chcemy pomagać. Projekt Twój Czas jest skierowany do rodziców ciężko chorych dzieci, którzy są z nimi przez 24 godziny każdego dnia swojego i ich życia.

Chcemy poprzez bezpłatne spotkania z profesjonalnym terapeutą wspierać rodziców tych dzieciaków,, wierzymy, że dzięki temu wzmocnimy ich wewnętrzną siłę, która pozwoli im jeszcze lepiej zajmować się ich dziećmi.

Godzinna rozmowy ma być czasem tylko dla nich i o nich, stąd nazwa „Twój Czas”. Przygotowaliśmy przytulne miejsce, w którym 100% skupienia będzie skierowane na nich, a rozmowa będzie toczyła się zgodnie z ich potrzebami – przy filiżance gorącej kawy, którą również zapewniamy.

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z TERAPII?
Zadzwoń do Aldony, która jest terapeutą, ale też współtwórcą tego projektu i umów się na spotkanie

Tel. 732 660 270

CHCESZ WESPRZEĆ PROJEKT?
Samodzielnie wyremontowaliśmy gabinet, lecz by móc go w pełni wykorzystać, czyli zapełnić go przez 8 godzin dziennie, 5 razy w tygodniu, czyli przez 160 godzin w miesiącu, potrzebujemy ok. 24 000 zł miesięcznie, które przeznaczymy na wynagrodzenie dla psychoterapeutów. Średni koszt godzinnego spotkania to ok. 150 zł.

Wejdź na stronę patronite.pl i wykup 1 minutę, albo 10 minut, albo opłacaj całą godzinę terapii. Ty decydujesz. Każda złotówka jest cenna.

https://patronite.pl/twojczas

Lub po prostu wpłać dowolną kwotę na konto
73 1140 2004 0000 3102 7902 0567
z dopiskiem TWÓJ CZAS.